ירח דבש באיים המלדיביים

ירח דבש באיים המלדיבייםבפעם הראשונה שאתה לטוס מעל מעוטר באיים השמש מלדיבית, אין מצב ירח דבש באיים המלדיביים שאתה לא יכול להיתפס בהערצה אופוריה. מוקפת בטבעות מים בגווני טורקיז, נראה כמו חרוז של חרוזים שנזרקים על פני האוקיינוס. קווצות אלה הם האטולים, כלומר איי האלמוגים בצורת הטבעת, המקיפים את הלגונה. בכל אטול יש עשרות איים, גדולים או קטנים יותר.
אחד הטיולים היפים ביותר שעשיתי בחיי הוא ביקורו של אי מיושב, נטוש באופן מפורש יותר. אני לא יודע אם הוא היה מיושב בכלל או שהוא היה מאוכלס באופן זמני, אבל על זה אני הולך לדבר קצת יותר מאוחר.
אני ומשפחתי התרשמנו. מאוד מהטיול הזה . אבל בוא נתחיל מההתחלה
כפי שאמרתי במאמר הקודם, הייתי ירח דבש באיים המלדיביים במשא ומתן ארוך וקשה עם מוחמד, מאז היום הראשון שהגענו למלון. , העיניים שלי היו על הטיול הזה. יותר לפי הצעתו של אשתי ובתי , לפעמים, אני רק חוזר לפעמים. אתה צריך להרים אחרי הפה של האישה . הוא יכול להיות צודק!!!
מוחמד נתן לנו טיול לאי בודד, שבו אנו שנורקלינג, אוכלים צהריים, ואז לוקחים אותנו לראות את הדולפינים בסביבה הטבעית שלהם, ובסוף ביקרנו באי מיושב אחר.
נשמע מאוד מפתה אבל המחיר היה גבוה מאוד, בהתאמה 80 דולר לאדם. . חשבתי שזה הרבה ובסופו של דבר עשינו עסקה. ב-160 לכל השלושה זה לא היה זול, אבל דרך אפושי בזבזתי הרבה פחות ממה שציפיתי, כדי שנוכל ירח דבש במלדיביים להרשות לעצמנו את הטיול הזה. ככל שבחרתי יותר וביום העזיבה של הטיול. והייתי מאוד השראה שוב, כי תפסתי יום מדהים בהחלט, מבלי שנשאר טיפת גשם.
גם יום העזיבה התבצע. העלייה למטוס נעשתה קצת מוקדם בבוקר, בהתאמה ב 8.30, כי הכביש היה קצת יותר. לאחר השעה 20:00 החלו קבוצות להתאסף בgrupulețe מול המלון. אני חושב: מה אלה רוצים לאכלס ? לאחר מכן, הבנתי מדוע הוא יכול להשאיר את המחיר למטה כי היו לו כמה .
אספנו בערך 20 אנשים שלא. יתאימו למהירות נורמלית ירח דבש באיים המלדיביים אבל מוחמד היה מוכן עם שתי סירות, אחד גדול יותר ואחד קטן יותר.
אנחנו במטוס הם היו בצד אחד של. הרוסים ושאר העולם שאר העולם היה מיוצג על ידי כמה ערבים, ארבעה ג'מייקנים ואנחנו.

. כל הפיקניקים הדרושים על האי אוכל, שתייה (לא הבנתי למה פשוט לא אלכוהוליסט. לא הייתי יותר באי מיושב)! בתוספת הסקה לברביקיו. . ובסדר, תן לו נהג
, הלכנו לשעה וחצי. עם מהירות גבוהה מאוד היו גלים, אז הם טלטלו. את כולנו . עברנו הרבה אתרי אי יפים מינוס גדול עבור הילדים האלה, שהסיע אותנו בהילוך גבוה, הוא שהם זזים ולא אומרים לנו, חוץ ממה שאנחנו עוברים!
. לבסוף הגעתי ליעד ! נתקלתי באיון קטן עד עכשיו, התחמקתי משטן הקטורת. כדי להשתמש במילים גדולות מדי אבל עכשיו אני צריך. לעשות את זה, גן עדן . כן, מצאתי את גן העדן!!!