סרי לנקה עם ילדים – טיול בלתי נשכח

סרי לנקה עם ילדיםהעיר החשובה ביותר בתודעת סרי לנקה עם ילדים המקומיים אינה קולומבו (הבירה נורתה על ידי האנגלים, שרצתה להיות מגורים בים, שם יכלו לשלוט בסחר התבלינים), אבל העיר קאנדי, הבירה האחרונה של ממלכת סרי לנקה לפני הכיבוש הקולוניאלי האנגלי. הדרך לקאנדי היא גם ציורית ביותר-כמעט מטפסת מהים אל הגבעות, באזור ירוק ומשהו קריר יותר. בכביש יש שתי אטרקציות עיקריות-בית היתומים.
לפילים שבפינאוולה, אבל גם החצר הבוטנית סרי לנקה עם ילדים המלכותית. הוא היה באמת ממוקם בפרברי קאנדי וזה היה באמת הגן של המלכים האחרונים לנקה. האנגלים השתלטו על הגן ופתחו אותו כגינה בוטנית-זה היה אחד הדברים הראשונים שנעשו על ידי האנגלים על האי, רק שנה אחת לאחר הכיבוש המלא של האי. מה אתה יכול לצפות מגן בוטני בארץ גן עדן, כמו סרי לנקה? קשה מאוד לומר, זה חייב להיות נראה והרגיש. הייתי רוצה לומר לך כי בפינה של הגן יש עצים רבים שנשתלו על ידי סלבריטאים שונים (ראשי מוכתר, נשיאי המדינה, אפילו השאיר עץ כאן). אחד השומרים בגן, לאחר ששאל אותי סרי לנקה עם ילדים מאיפה אני, אמר לי שיש עץ שנשתל על ידי רומן לפני זמן רב! ? מי זה יכול להיות . היה להם רק בלעדיות בשביל זה הלכתי לחפש ולתדהמתי, גיליתי עץ שנשתל על ידי… ?כפי שאמרתי, הוא הכין תוכנית ערב השנה החדשה עבור סרי לנקה, אשר כולל את כל המקומות שתוארו לעיל, אבל אחרים, אשר לא ראיתי, אבל מה שנראה נחמד מאוד (כמו הפארק הלאומי ינראיה).
המחיר של סיור הוא 1,880 יורו, וזה כולל את כרטיס הטיסה הטרנסקונטיננטלית (כולל חיובים בשדה התעופה, כי בניגוד סוכנויות אחרות, את העלות של המס החובה של שדה התעופה במחיר הרשמי של החבילה), הלינה, Ransport בכל מקום, ארוחת ערב (שוב, סוכנויות רבות אחרות לשים ארוחת ערב השנה החדשה על "אופציונלי", כמו ערב השנה החדשה אתה הולך למיטה), כניסה כרטיסים בכל מקום (הנסיעה היחידה האופציונלית היא גאלה, כי אתה אולי רוצה להישאר בחוף ולא ללכת . אבל בעיר הקולוניאלית דמי הויזה (45 דולר) משולמים כרצונכם-באופן אישי, ברגע שתגיעו לשדה התעופה בקולומבו או בסוכנות, אשר משלמים אותו ברשת.