בוקרשט – המוזיאונים הכי טובים

בוקרשט - המוזיאונים הכי טוביםבוקרשט ומתגאה חלק של מוסדות התרבות החשובים טיולים מסביב לעולם ביותר ברומניה, המוזיאונים שלה להיות תכשיטים אדריכלי אמיתי שבו תיירים ומקומיים כאחד יש את ההזדמנות לגלות את ההיסטוריה והתרבות המרתקים שלנו. הבירה יש עשרות מוזיאונים מעניינים, אבל כמה מהם נלקחים על ידי סערה על-ידי המבקרים מדהים האוצרות שהם אירוח. אז הנה המוזיאונים המתוירים ביותר בבוקרשט לא לפספס אם תבקר את הבירה.

המוזיאון הלאומי לאמנות של רומניה

חובבי אמנות חייב לחקור את המוזיאון הגדול ביותר ברומניה. המוזיאון הלאומי לאמנות של רומניה שוכן בארמון המלכותי לשעבר על קאלאה ויקטוריי, כוללת את האוסף הגדול ביותר של ימי הביניים ומודרני אמנות רומני. במוזיאון יש שני קטעים מעל 70,000 עבודות: הגלריה הלאומית, הגלריה לאמנות האירופי. בגלריה הלאומית תוכלו להתפעל האובייקטים יקרי-הערך, עבודות של כל האזורים ההיסטוריים של רומניה ועובד חתום טיולים מסביב לעולם על ידי האמנים רומני החשובים ביותר, כגון Brancusi, Luchian או Grigorescu. מצד שני, באמנות האירופית גלריה יש לך את ההזדמנות להתפעל יצירות האוסף המלכותי לשעבר, יצירות מאת טינטורטו, רובנס, רמברנדט, אל גרקו, מונה או רודן. שום דבר לא משתווה מטיול החדרים מעוצבים להפליא של המוזיאון הזה.

המוזיאון הלאומי להיסטוריה

לשום מקום אתה יכול ללמוד עוד על ההיסטוריה של עמנו יותר-המוזיאון הלאומי להיסטוריה של בוקרשט. זהו המוזיאון החשוב ביותר ברומניה, עם אוסף עצום של 700,000 כמעט ממצאים טיולים מסביב לעולם מהתקופה הפרהיסטורית ועד ימינו. המוזיאון הלאומי להיסטוריה של שוכן בארמון של דואר, אחד המבנים היפים ביותר במרכז בוקרשט. בין האוספים המעניינים ביותר של המוזיאון הם אלה של ארכיאולוגיה, זרועות, או תכשיטים ואובייקטים של בית המלוכה, כולל חפצים שהיו שייכים אלכסנדר יואן קוזה וקרול קינג או הכתרים של מלכות אליזבט, מריה. גם בבית המוזיאון הלאומי להיסטוריה של בוקרשט בך תוכלו להתפעל עותק של טריאנוס ברומא, שנעשו על המשקל.

מוזיאון בוקרשט

מוזיאון בוקרשט הוא אחד המוזיאונים המגוונת ביותר במדינה. כאן, השליחים תוכלו להתפעל אוסף יוצא דופן של כלי חרס, בדים, עץ אובייקטים וחפצים אחרים, אבל בעיקר אוסף יוצא דופן של איכר תחפושות בין אתנוגרפי התחומים ברומניה, עם יותר מ-20,000 מורשת אובייקטים מן. אוסף אמנות דתית של המוזיאון מגיע שניתן לבקר בהם. כאן תוכלו להיות מסוגל להתפעל איקוניות זכוכית, עץ, , תרנגולי הודו, אחרים חפצים, כמו גם עשרות כתבי יד דתיים. אפילו המבנה שבו שוכן המוזיאון יש חשיבות מיוחדת. בניית מוזיאון בסמוך לכיכר ויקטוריי נבנה במחצית הראשונה של המאה שעברה, היה עשוי בסגנון מתכלה, העיצוב שלה להיות בהשראת הארכיטקטורה רומני מסורתי, במיוחד.

המוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע "גריגורה אנטיפה"

במרחק הליכה מן המוזיאון של האיכר הרומני תגלו עוד מקום של תרבות מרתקת. המוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע "גריגורה אנטיפה" הוא אחד המרכזים מחקר העתיקים של המגוון הביולוגי. במוזיאון "גריגורה אנטיפה" מתגאה מעל 2 מיליון פריטים מקובצים באוספים שונים, כולל סדרה של מעניין, אוסף של מאובנים עם חתיכות ושניונית, 11,500 עותקים של ציפורים, כמעט 1,000 מינים של יונקים. החפץ היקר ביותר של המוזיאון הוא שלד של , גילה בשנת 1890 במחוז, אבל אסור לך לפספס את השלד של, צבי ענק, דוב המערות או את עם הקליפה.