בחירת מלון בלונדון בלי לפשוט את הרגל

בחירת מלון בלונדון בלי לפשוט את הרגלזה לא משנה אם יורד גשם, לונדון היא יפה אנגליה בכל מקרה. למרות מזג האוויר בחוץ הוא בעיקר רגילה, גם אם לעיתים יותר קרובות ללוות המטרייה מאשר עם אוטו, יש לך כל כך הרבה סיבות לראות את לונדון שיש לנו יותר כדי לומר: לקחת את המטרייה שלך, היית מבין. צוחקים

לונדון היא אחת הערים המתויירות ביותר בעולם, ונראה מיליוני תיירים מגיעים לכאן בכל שנה כבר לא אהיה עייף מן האטרקציות התיירותיות נפלא של בירת אנגליה. המטרופולין גרנדיוזיים הוא אחד הכי יקר בעולם, אז חופשה בלונדון יכול גם להיות חור ניכר בתקציב. בגלל שאני איבדתי את המחרוזת של מטפלות כמה פעמים ביקרתי בעיר הזו. יש לי בשבילך כמה עצות מועילות כך אתם יכולים לבקר את החכם זה מקום נפלא.

איך להגיע ללונדון

כי לונדון היא יעד תיירותי מבוקש מאוד, יש לנו הרבה טיסות מערים כגון: טימישוארה, יאשי, קלוז '-נאפוקה, לאוראדאה, קראיובה, וכמובן, בוקרשט. הם מוצעים על ידי חברות בעלות נמוכה, אך עליך להיות זהיר מאוד מתי קנית את הכרטיסים.
כי אנגליה היא מדינה שבה גר רבים, במהלך החגים, כלומר אנשים חוזרים הביתה, מחירי הכרטיסים גדל גבוה מאוד. אז אם אתה הולך לנסוע ללונדון במהלך חג או חג הפסחא, עליך לחפש כרטיסים בזמן.

איך לבחור המלון בלונדון

עוד היבט חשוב מאוד זה אתה צריך להזניח את כאשר אתה לוקח חופשה בלונדון הוא לבחור להזמין לינה מראש. מניסיון משלך, אני אומר לך שזה ממש לא הנקודה שבה אתה הולך SKIMT.

הנסיעה האחרונה ללונדון בחרתי במלון משהו זול יותר מאשר רוב. התחלתי מהרעיון כי אני הולך להיות יותר על ההליכה בכל מקרה, החדר יהיה יותר ריק. ובכן, הייתי רוצה לקבל את המפתח לחדר, לא צריך לשאול איש האבטחה כדי לפתוח את דלתי בכל פעם שבאתי מן העיר. כמו כן, אני טוב מאוד יתפסו דלת האמבטיה כדי לסגור, אם לסגור חלון החדר (אשר היה גם בקומת הקרקע) הייתי בשמיים התשיעי.

כפי שאתה יכול לראות, עדיף לתת כמה לירות יותר מאשר להתעורר ריבס.
אבל עכשיו בוא נחזור החופשה שלכם, לשכוח הזוועות hotel שהיינו בטיול האחרון שלנו בלונדון. מה יש לך לשקול בעת בחירת המלון, למרות זאת? כאמור לעיל, יש לצפות מחירים משהו גבוה יותר בהשוואה מאתרי התיירות אחרים באירופה. עם זאת, אם כדאי להזמין מדי פעם יש לך סיכוי לקבל מחיר טוב.
בעת בחירת בית מלון בלונדון לך להסתכל על המפה איפה זה. יש צורך לשבת ממש על בטנו של היריד, כי ברכבת התחתית פועל היטב, ניתן בקלות להעביר, אך לוודא שאם אתה שכונה או פרבר, יש לך גישה נוחה לתחבורה ציבורית. אני בטוח שאתה לא בא לי ללכת חצי שעה, או אפילו יותר להגיע לתחנת האוטובוס הראשון תוכלו לנסוע ברכבת התחתית כמו סופי, כעבור שעתיים להגיע ללונדון.

מה זה מלון טוב בלונדון

הוא גם קורא היטב את הביקורות של המלון שתבחר. רבים מהם מדורגים יותר גרוע כי תיירים מאוד דורשים ולתת הערות קטנות מקומות סבירים כמו שהם יכולים להיות. מצד שני, יש מלונות שמגיע גם את דירוג שלילי. . זה הוא? למה אתה חייב לקרוא היטב מה האנשים ששהו כאן חייב לומר.

אחרונה אך לא פחות, אתה חייב לקרוא תיאור של המלון בקפידה. אולי זה אומר לו. גישה לחיבור אינטרנט אלחוטי, אבל זה לא אומר שזה בחינם. הם עשויים להציע ארוחת בוקר או לא. עליך לדעת מהן המתקנים, למה תוכל ליהנות.