קפיצה קצרה – סרי לנקה והמלדיביים

משולש הבירות לשעבר-לסרי לנקה הייתה מספר בירות, התמלוגים סרי לנקה והמלדיביים של הסיע'אלזה נעים מפעם לפעם ממקום אחד למשנהו, אבל משאירים מאחוריהם כמה מבנים מונומנטליים. התחילו בקרנדו-עם אנורדפורה, ולאחר מכן פולונרובה, ואין להפסיד בשביל שום דבר בעולם לטפס בארמון ההרים מסיז'יה. מן האחרון, אין הרבה בניינים נותרו, רק כמה חורבות המסלול על סלע נמרץ מרהיב באמצע המישור… לטפס לפסגה, זו תהיה חוויה בלתי נשכחת.

מסרי לנקה קפיצה למלדיבייםנובארה אליה-הוא "אתר הנופש ההר" שנבנה על ידי האנגלים, ואתה תופתע לגלות עיר אנגלית באמצע אסיה. בגלל שהאנגלית נחנקה מחום ולחות בקולומבו, הם חיפשו מקום שהזכיר להם מנקודת מבט אקלימית מהבית. והם מצאו מקום כזה, באמצע המדינה, בנובארה אלייה, שם תגלו בתים בסגנון אנגלי רבים. העיר נמצאת בגובה 2,000 מטר, והדרך אליה מקאנדי נפלאה לחלוטין-יהיו לכם עשרות סרפנטינות דרך האוקיינוס הירוק, מטעי תה (לעצור על הכביש ולבקר אחד). ובנובארה אליה תגלו פירות אקזוטיים נדירים, כפי שאני "מאיים" על הנהג שלי… הם היו תות-:).

. השיא של אדם וסוף העולם למי שרוצה תנועה סרי לנקה והמלדיביים קטנה, הפנים של האי מציע להם כמה אפשרויות נפלאות. הפסגה של אדם היא נקודת העלייה לרגל עבור שלוש דתות-בודהיזם (כאן, תומך בבודהיסטים, חצה את בודה, והשביל שמראה את הרגל הוא שלו), הנצרות (הוא האמין כי אדם ירד מכאן כאשר הוא גורש מן השמים) וההינדואיזם ("שביל כף הרגל" יהיה שייך לו שיווה). אתה חייב לעזוב מתישהו אחרי חצות, לטפס יחד עם מאות או אלפי עולי רגל לפסגת ההר, כדי להגיע לשם לפני הזריחה. שימו לב, למרות שלמטה, שם ממוקמות הפנסיונים, חם מכנסיים קצרים, למעלה, למעלה ב 2,243 מטר קר, במיוחד בבוקר. שימו לב, במישור, עליכם להישאר יחפים, ביראת כבוד למי שאתם רוצים (בכל מקרה, רוב עולי הרגל מטפסים על פסגת ההר מכל המסלול). זה טוב להגיע לפסגה מוקדם בבוקר לא רק בגלל שהיא דורשת מסורת, אלא גם בגלל שמיד אחרי השעות המוקדמות של הבוקר, הטיפ הוא בדרך כלל מוקף עננים ואתה כבר לא להתפעל הפנורמה המדהימה של חלק טוב של האי.