האיים המלדיביים דילים במחירים לכל כיס

האיים המלדיביים דילים במחירים לכל כיסובכן, זה היה הרגע שראיתי את המראה האיים המלדיביים דילים של גן העדן השמש מלדיבית – אפילו הלכתי Bungallow המפורסם מעל המים, ראיתי וילה עם בריכה משלה ואמבטיה באוויר הפתוח, גן העדן הקטן שלך מתעוררים על ידי הגדרות בשיחים, כך שלא יראו אם אתה מעדיף חופשה חושנית…

הלכתי גם לתוך בונגלו מעבר לים שאחריו הוא נאנח הרבה אנשים. בכנות, אהבתי את וילה בריכה יותר-הרבה יותר מרווח ונוח. , אבל התחושה שאתה ישן על מי ים. אני חושב שזה מיוחד ואם כבר מדברים על זה, אתה יודע, למעשה, זה רעיון של וילות מים כמו לינה המפואר ביותר היה בהשראת האיים המלדיביים דילים התושבים העניים ביותר של אסיה המתגוררים בכמה בקתות העומדים מעל המים. ראיתי רבים של כפרים כאלה לקטסטרה בקמבודיה, אינדונזיה או תאילנד… במקום זאת, חלק מהאדריכלים היצירתיים השתלטו על הקונספט והפכו אותו לווילות היקרות ביותר באתרי הנופש היוקרתיים.
לאחר הסיור באנאננטרה דיגו, הייתי סקרן מאוד לראות מה מלונות נראה כמו בבית, הביטו, קיץ זה היה לי הזדמנות להישאר לא באחד, אבל בשני מלונות בתאילנד – בבנגקוק הואה הין!

באופן כללי, מלונות באנאנטארה הם אתרי נופש באתרי נופש ימיים. אבל יש גם מספר מצומצם של מלונות עירוניים, ואנאנטארה בנגקוק היא אחת מהן. להיות מאמר על מקומות האיים המלדיביים דילים לבלות ירח הדבש, אני לא מתעקש עם המלון בבנגקוק, מה אני יכול לומר אבל הוא שיש לו פנורמה סנסציוני לחלוטין ויש לו באוויר הפתוח בר-לא מפורסם כמו אחד בהאנג אובר 2 , אבל הנוף הוא 10.

אבל ללכת לאנאנארה הואה הין אם אתה קורא את המדריכים ואת המאמרים על הנופש תאילנדי, הסיכויים גדולים מספיק כדי לא לקרוא שום דבר על הואה הין. וזה נורמלי – הואה הין היה נופש החוף התאילנדי הראשון. בשלב מסוים, מלך תאילנדי הלך באירופה שם הוא ראה כי העולם הטוב הולך הים התיכון עבור תרופה ימית, חשב להעתיק את המודל, ולכן הוא בנה ארמון מלכותי בכפר הואה הין בים. ברור, אם המלך בנה תושב ובילה כמה חודשים שם, כולם בבנגקוק חיקו אותו ואת המוצא הראשון הופיע. כאשר התיירות התפוצצה בתאילנד, הואה Hflax היה מוגן, כך המלך לא יהיה מוטרד על ידי עושי צרות שיכורה… זה איך Koh Samui, פטאיה, פאטונג או אאו נאנג נוצרו, ו הואה הין נשאר נופש שקט שבו לא נחת התרשימים, אלא יותר של התיירים תאילנדי והעולם הטוב של בנגקוק-תצוגה או מקומית.