5 מקומות מיוחדים שכדאי לבקר באמסטרדם

5 מקומות מיוחדים שכדאי לבקר באמסטרדםאמסטרדם היא כזה יעד מורכב הולנד ששווה לבקר כמה פעמים כדי להטמיע את היופי של העיר הזו. יש לבדוק לפחות כמה מן הגשרים 1,281 ואת אלפי קוטג'ים בוהמי זה מגובים על-ידי קורות עץ מעל 11 מיליון. בנוסף לכך, הוא מוסיף מקומות שרק מקומי יכול להמליץ.
הצעתי כמה מקומות פחות פופולרי עבור תיירים, כי הם אינם חלק מסלולים קלאסיים ניתן לבקר בכל עונה. אם כבר לאמסטרדם לפני, או מעוניין לחקור מקומות פחות ידוע, אני מזמין אותך לצפות ברשימה זו.

1. Micropia –  רק נבט מוזיאון בעולם

אם אתה קצת נלהב בנוגע מיקרוביולוגיה או שאכפת לך העולם המיקרוסקופי הסובב אותנו, זה מקום בשבילך. במוזיאון Micropia מוצגים של חיידקים ווירוסים בטבע, מהבית שלנו, הגוף שלנו וכן הלאה. הולנד אתה תהיה מרותקת לדעת לאן שתלך, שתוכל ללכת כ-100 טריליון החיידקים שעושים את עבודתם בזמן שאתה על חייך. האהוב שלי הוא "מים הדוב" (דובוני מים), אולי המפורסם ביותר, עמיד החיידק, ולכן זה גם נשלח לחלל בשנת . יש גם בית קפה מסעדה בתוך המוזיאון עם נוף של החצר הפנימית של הגן הבוטני, אשר נמצא ממש ליד המוזיאון.

2. "de Pijp" השכונה

שכונת זה שגיליתי בטעות, משוטט אמסטרדם, הולנד היא שכונת מגורים, שכונה ממעמד הפועלים לשעבר, אשר יפתיעו אותך עם הבוהמה ואלמנטים cosmopolitane המאפיינות אותו. יש כבר מזמזם PIJP על ידי אנשים צעירים, בתי קפה ומסעדות, אז זה מעורר אווירה דינאמית. אין הרבה שאתה יכול לומר על השכונה הזאת, אבל חייבים לראות בעין בלתי מזוינת.

3. לא ידועות ערוצים

ישנם ערוצי 165 באמסטרדם, אשר בכולם יש האיפיונים שלהם. יש לפחות לבדוק את האזור המרכזי, אשר מאורגן בצורה של קורי עכביש לא אחיד, כל כך קל מספיק לגלות אותם הכל באופן מאורגן. התעלות יפות מאוד שניהם ביום ובלילה, גם בקיץ וגם בחורף, אז אל תדאגי להיות הרשימו.
אם יש לכם זמן, אתה יכול לקחת טיול (זמן רב), על החוף של הגיא אמסטל, אשר יוביל אתכם דרך שכונות שונות, איפה תוכלו לראות הרבה בתים צפים.

4. מוקו המוזיאון

בין שאר תערוכות אמנות מתארח כאן במוזיאון מוקו הולנד ניתן לראות את התערוכה של האמן Bansky. הוא אמן בריטי שיוצר גרפיטי עם הודעה ברורה אמני רחוב אחרים. הציורים שלו לבטא מציאות המקיפים אותנו ולהיות לנורמליות: צרכנות קיצוני, מלחמות אינסופיות, ממשלות לא אחראי, לעומת זאת, מעמיד את האנטיתזה, החלק הטוב של העולם, כלומר אוהב, אשר ניתן לפתור בעיות רבות. ציור הידועים ביותר שלו היא הנערה עם הבלון האדום, האופרה המשמשת לתמיכה הפליטים בסוריה בשנת 2014. מוקו, הוא נמצא ממש מאחורי מוזיאון רייקמוזאום (rijksmuseum).

5. הרחבות הצרים בשכונות

אמסטרדם היא עיר רב-תכליתי, שזה מפתיע אותך לטובה בכל עונה. חוץ מזה, העיר הזאת אינה בסוג היעד שבו, אם תצא אזור הדמדומים של המרכז, אינך רואה משהו מעניין. להפך, באמסטרדם תוכלו לגלות ייחוד הרחובות, במיוחד התגנדרות, אשר לא תמצא ברשימה של אטרקציות תיירותיות.
חפש את המפה Cafe Zeppos ונדריך אותך בפני החבורה היפה ביותר באמסטרדם. למטה ניתן לראות תמונות של החורף והקיץ הזה.