ריו דה ז'נרו זה לא רק קרנבל

ריו דה ז'נרו זה לא רק קרנבלריו דה ז'נרו היא אחד היעדים טיול מאורגן לברזיל האהובים ביותר בעולם, ולא רק בגלל 2016 מארח את האולימפיאדה. ממוקם על החוף המזרחי של ברזיל, ריו דה ז'נרו היא תערובת מדהימה של חופים נמתח עם חול דק, הרי semeţi את האווירה של מטרופולין ענק, איפה המסיבה לעולם לא נראה לסיים.

יותר מ-6 מיליון תושבי ריו דה ז'ניירו קוראים למקום הזה פנטסטי "Cidade Marvilhosa", שהיא "עיר נפלאה", ובצדק. מטרופוליס הנוצץ הזה ידוע ברחבי העולם בגלל סימנים שאינם נמצאים גם האטרקציות התיירותיות החשובות ביותר ברחבי העולם: הרי קורקובאדו שעליה ניצב הפסל טיול מאורגן לברזיל של ישו המושיע, צללית מעוגל של הסלע פאו דה Acucad, אשר עולה מעל המפרץ ולאחר פנורמות קלאסי של איפנמה, קופקבנה, כמה מן החופים הפופולריים ביותר בעולם. אלו נופים יוצאי דופן לחיים עם קרנבל ריו נפלא, מופע אמיתי של מוסיקה, ריקוד וצבע.

ריו דה ז'ניירו, פינת גן עדן בין ההרים לים

ממוקם על החוף הדרומי של מפרץ גואנברה, ריו דה ז'ניירו מתגאה חלק פנורמה היפה ביותר בעולם. הרחבת מעל 20 קילומטרים לאורך החוף, בין תכלת המים של הים ושל ההרים מכוסים יערות עבותים, רחובות ומבנים של העיר מציפים מעל הנוף vălrit, למרגלות ההרים, ואילו בחלק הדרומי של המפרץ הוא למים הכחולים מושלם משובצים insutiles רקמת חול לבן קטן. אוויריים מעל ריו נפלא מרהיבה לא פחות ואפילו הענקים גורד שחקים השולטים תן קו הרקיע של העיר נגיעה מעניינת הנוף הפנורמי כולו.

הבירה הקודמת של ברזיל, העיר השנייה בגודלה במדינה עצומה, ריו דה ז'ניירו (אנחנו מציעים כמה מקומות לינה) מתגאה מורשת תרבותית מדהימה, עם כמה מוזיאונים מעניינים ביותר, גלריות אמנות בברזיל, כמו גם עם מסעדות וחיי לילה תוססים, בנוסף חופים האגדי שלה.