דילים לסרי לנקה

דילים לסרי לנקההמארחים שלנו הילארי, סקוטי ובעלה בברכה דילים לסרי לנקה אותנו ורצו להציע לנו משקה מבורך סרי לנקה ולפטפט, אבל היינו כל כך עייפים מהדרך שדחינו את השיחה מאוחר יותר. כאן הכל בסדר אפילו ארוחת בוקר הוא מספיק וזה עולה רק 3000 רופי ללילה, האירוח הזול ביותר, אבל לא הנחה באיכות. לא אותו הדבר שאנחנו יכולים לספר על דילים לסרי לנקה העיר נגומבו משתרע לאורך הכביש הגובל בחוף. אנחנו מאוכזבים מאיך אתר הנופש נראה על חוף והעיר עצמה. הכביש צר, מלוכלך ומזוהם עד הסוף. כאן אתה יכול לפגוש את המלונות המפורסמים והיקרים באותו זמן (100-200 אירו ללילה), אנחנו יכולים לברך אותך על שהייה כאן ולא להשוות את אחד בגינת סרי לנקה, כאן החוף מלא אנשים, אפילו ראיתי נזיר, מי הולך אבל גם מלא זבל שהביא את האוקיינוס ותעלות העיר הזורמות לאט לתוך המים במבט פשוט, אנחנו תוהים כמה תיירים מערביים.

הלכנו לטייל בעיר, בעיקרון דילים לסרי לנקה נסענו בכביש הראשי למרכז, אבל לא ראיתי שום דבר משמעותי מהחנויות האופייניות לאתרי תיירות שממנה כמעט כל בניחוח של עובש. אין פלא, בדרך כלל ינואר הוא חם ושטוף שמש, אבל השנה ירד גשם כל יום. מצאנו חנות תבלינים שמכרה נוזלים ולקחנו כמות משמעותית של: כורכום, פלפל, צונן, הל, קארי וזעפרן וכו '.
בלילה שלפני שיצאנו מבית ההארחה, נכנסנו לסופרמרקט, דיברנו על קניית שתי קופסאות של כורדית ושמיעה אישה אומרת "ערב טוב". היה אחד שיחד עם עוד תשעה רומאים שעבדו סרי לנקה במפעל נעליים בנגומבו. הבעלים היו אמריקנים, המנכ ל היה ברזילאי, הצוות היה איטלקי והטכנאים היו רומאים, איזה רב לאומי טיפוסי. דילים לסרי לנקה הם הגיעו לסרי לנקה כי מפעל סיביו נסגר והציעו להם כאן הזדמנות. בינתיים, הוא אמר לנו שהם טובים מבחינה כספית.
מחר בבוקר ב 4.00 אנחנו יוצאים לשדה התעופה כי המטוס שלנו יהיה להמריא ב 6.25, אנחנו כבר שילמנו בעל הבית את כמות 7500 רופי שממנו הרופי 1500 יהיה מונית לשדה התעופה. הלכנו לישון מוקדם והתעוררנו בלי אזעקה בשעה 3.45, לקחנו מקלחת עם מים קרים (לא להיות שמש לא היה מים חמים) ו ב 4.00 הרמתי את התיקים וירדתי למטה. בקומת הקרקע, דילים לסרי לנקה הילארי מחכים לנו עם תה וחלב חם, והמונית הגיעה, הפעם לימוזינה מפוארת.