לא משעמם בכלל במלדיביים

לא משעמם בכלל במלדיבייםזה סוד – מאז פתחתי את הבלוג הזה, קיבלתי חבילות נופש במלדיביים הכל כלול אלפי הודעות דואר אלקטרוני מאנשים לא ידועים לחלוטין שביקשו ממני עצות ומידע. אני חושב שעניתי ל 95% מהם, לאלו שלא עניתי, אני מצטער, אבל אני בטוח שמשהו ג. ובכן, אחת השאלות השכיחות ביותר שקיבלתי היה על מסיבת ירח הדבש – זהו רגע חשוב בחיים ועבור מו LTI היא החופשה שתשקיע הרבה כסף. אני יודע שניתקתי את התוכניות של כמה שרצו לנסוע לדרום-מזרח אסיה או הקאריביים בעונה המלאה של ההוריקנים, אבל אני מקווה שהיו להם את חופשת חבילות נופש במלדיביים הכל כלול החיים שלהם. חשבתי על השקת מחזור חדש של מאמרים בשם "הצעות ירח דבש", שבו להראות לך כמה מלונות שאני באמת אוהב, מלונות עם גנים שמימיים, טוב רק עבור "חופשה של החיים". ואני חשבתי שאני אתחיל לא עם מלון, אלא עם רשת של מלונות-נופש, זה מלונות אנאנטארה, שרשרת של מלונות תאילנדים, אבל זה חצה את הגבולות התאילנדיים דרך דרום אסיה, אפריקה והמזרח הקרוב.
בפעם הראשונה ראיתי אתר נופש של אנאנטארה חבילות נופש במלדיביים הכל כלול באיים המלדיביים. הייתי כמה ימים באיים המלדיביים וכמובן שלא חניתי באתר הנופש אטול. ישנתי בזכר, בירת המלטזי, ובכל בוקר יצאתי לסיבוב הופעות דרך הארכיפלג, עצרתי באטולים שונים-ביקרתי והייתי מיושב על ידי אנשים רגילים, מיני-לוקס, אטולים עם מלונות זולים יותר… אבל בהרבה, אולי מלון-האטול המרשים ביותר שראיתי מעודי הוא אננטרה דיגו.

סיפור הביקור מצחיק כשנחתתי באנאננטרה דינגו, בית הסירות היה מבולבל לחלוטין. התיירות באיים המלדיביים מופעלת לאחר קואורדינטות פשוטות מאוד – התיירות בשדה התעופה ליד Male, הוא הרים עם סירה או מטוס ים, מועבר לאי שמימי שבו הוא יושב 7 ימים, או בזמן שוהה, בגן העדן הקרקע קטן של 1 ק מ/800 מ', מוקף במים ירוקים וחול לבן, ואז עוזב בשמחה בבית. מדוע נחתנו על האי שלהם בסירה מהסוג שמקשר בין זכר לשדה התעופה באי אחר. הם אולי חשבו שאנחנו עיתונאים (באותה תקופה, בקושי נתתי את הדרך לבלוג), אללה יודע מה הם חשבו, אז המנהל בקבלה נתן לנו כמה קוקטיילים מתקבלים ולאחר מכן נתן לנו ילד לצאת לסיור באי.