חופשה בסרי לנקה – מה הכי כדאי לבקר

חופשה בסרי לנקה - מה הכי כדאי לבקר להמשיך את סדרת הרעיונות לערב השנה החדשה… כן, אני יודע, זה עדיין חופשה בסרי לנקה קיץ, זה שמש, הרבה הם בחוף, אבל עכשיו זה הזמן לחשוב על ערב ראש השנה… במיוחד כפי שאני מכיר רבים שחוזרים מהחופשה וחולמים שוב בחופשה חדשה… והתקופה המשמעותית הבאה של חופשות היא קבועה בתקופת ההתגלות . אז חשבתי לתת לך מושג על מדינה שבה ביליתי את השנה החדשה לפני כמה שנים, כלומר סרי לנקה.
סרי לנקה הוא אי של א-זאזיאק. . כל השנה, זה ירוק ומלא חופשה בסרי לנקה פרחים לסרי לנקה יש חופים מבריקים, הרים ציוריים, חיות בר (סרי לנקה הבעלים של האוכלוסייה הגדולה ביותר של פילים אסיאתיים פראי בעולם), אבל גם תרבות מסודרת, עם עיירות היסטוריות ומזון מלא תבלינים,  מוכנים. סרי לנקה היא מדינה מגוונת המציעה מספר רב של חוויות ושווה לראות. ומאחר שהחברים מציעים הצעה לערב השנה החדשה עבור סרי לנקה, חשבתי לספר לך משהו על המדינה הנפלאה הזאת.

שער הכניסה לסרי לנקה הוא נמל התעופה הבינלאומי ליד בירת קולומבו. בדרך כלל, אלה שמגיעים מהמדינות הקרות, הדבר הראשון שהם עושים זה להגיע לאתרי הנופש בחוף הים, לטבילה במים החמימים של האוקיינוס ההודי. בתוכנית של מקבילה 45, קבוע זה הרעיון-התחנה הראשונה אחרי הטיסה הטרנסקונטיננטלית תהיה על חוף הים בווואסיווה, אחד מאתרי הנופש החדשים שהופיעו מדרום לבירת קולומבו. שמתי לב שהיא שוהה במלון הדרים – נשארתי בהדר קצת יותר דרומה בחיקאדובה, ואני עדיין זוכר בהנאה ועכשיו, לאחר שש שנים חופשה בסרי לנקה ויותר, 100 מלונות שבהם נשארנו אני מניח שה וואסקיווה. מגניב באותה מידה
בחוף הדרום-מערבי של סרי לנצ שקרים, בנוסף לאתרי החוף השונים, ואחת הערים ההיסטוריות של המדינה-אינה עיר סרי-לנקה המסורתית (ניתן לבקר בה בתוך המדינה), אלא בעיר קולוניאלית. זה נקרא גאלה, זה היה ברציפות תחת הכיבוש פורטוגזית, הולנדית ואנגלית, אבל רוב הבניינים הנותרים הם מהתקופה ההולנדית (עם שמות של הקשיחות ההטית). , וכשאתה הולך ברחובות העיר. אתה באמת מרגיש מסע בזמן לא הלכת לסרי לנקה אני מופתע, במיוחד מאז העצמאות של 1971, סרי לנקה כבר מופכה עם הקומוניזם.