חבילות נופש במלדיביים

חבילות נופש במלדיבייםהגענו לאנאננטרה הואה הין עם המיניבוס בבנגקוק. לאחר כניסת חבילות נופש במלדיביים השער הגדול של אתר הנופש, הממוקם בשדרה הראשית, חשבתי שאנחנו אבודים… שהלכתי ברצינות עד שהגעתי. ממש לפני הכניסה אהבתי את האגם מלא פרחי לוטוס, הפרח של בודה מול הכניסה… בכל מקרה, בקבלת הפנים הייתה הרבה הרמאלמיה, רק באתי לדעת לא כמה מיניבוסים עם משתתפים בטורניר הפיל פולו, והחדר לא היה מוכן… , אז חיכיתי בבר כמו הברונים. אבל כשהגעתי לחדר מצאתי את הלול שלי

. הלכתי למרגלות הכפר לא ציפיתי שזה יהיה משהו חבילות נופש במלדיביים אחר. מאשר קצת גן עדן מלא בפרחים החדרים מקובצים באופן כלשהו בצד אחד, ובאמצע יש בריכת שחייה הממוקמת בין ברים, עצים ומסעדות, אבל לא את הצורה מושכת, אלא את הצבע המדהים של המים. זה נכון, במודע אתה חושב שזה בא מהצבע של קת הבריכה, אבל חסר הכרה אתה מת מתאווה לזרוק את עצמך לתוך זה!

ומדברים על הבריכה… ובכן, יש בריכה סודית איפשהו. בפינה של אתר הנופש אבל זה לא אומר שאתה. לא יכול ללכת לשם זה נכון, אתה צריך לרדוף על כמה גשרים, להתפעל הסחלבים תלוי מן העצים ולאחר מכן להתעורר מול בריכת שחייה ליד בריכה מלאה של לוטוס… זה היה מקום חבילות נופש במלדיביים שבאמת. אהבתי לכסח . אני שכחתי את הגדול כן, ברור שהאתר נמצא בים, אבל אני לא יכול לומר כי הים בהואה הין הוא מרהיב כמו האזור עם בריכות שחייה… כמובן, יש משיזוף, חול מסורק את התיקון הגדול, אבל האטרקציה של הים הוא הנחות נטו האטרקציה המופעל על ידי הבריכות.

לא לשכוח את הספא – המלון חבילות נופש במלדיביים בהואה הין למעשה נושא את השם "ספא & Resort", והספא בתאילנד הוא באמת מוסד:). זה חבל מאוד לא ללכת מאחורי השערים הענקיים של המקדש הטיבטי בעולם שבו ארומתרפיה הידיים מיומנת של המעסה עושה פלאים… בעיקרון, המעסה הראשון נרדם עם פקיר מתוך הידיים שלך, כך שאתה יכול בהדרגה לעורר את השרירים שלך לחיים, כמו בפולחן נרחב התאמן. ואחרי שאתה קם מהמיטה, אולי קצת טק, ברגע שאתה על שתי רגליים, אתה תרגיש מאוד אנרגיה.

אלה הם 3 אנאננטרה שביקרתי (או נשארתי בתוך)-מלון סיטי בתאילנד ו -2 אתרי נופש באיים המלדיביים ובתאילנד. הם אינם היחידים, אנאננטרה נמצאת בתהליך אגרסיבי מאוד של פתיחת אתרי נופש רבים, בעיקר באיים המלדיביים ובאיחוד האמירויות הערביות. הביטו באתר הקבוצתי של אנאנטארה ובהחלט תמצאו משהו שתרצו!