סרילנקה – חבילות נופש בגן עדן

סרילנקה – חבילות נופש בגן עדןבשנים אחרונות הפכה סרילנקה ליעד תיירותי מומלץ ועשרות אלפי תיירים מחפשים סרי לנקה חבילות נופש ומגיעים לאי סרי לנקה שהוא מיוחד במינו. כאשר מדברים על טיול לסרי לנקה יש לדעת שלא מדובר על טיול רגיל ודם דבר לא דומה למה שרוב הארות יכולות להציע.
סרילנקה כולל שילוב נדיר של הרפתקאות והנאות מרגש מן השמש נישקה חופים זהובים של החגורה דרום החוף אל חורבות מיסטי ואל המונומנטים של המשולש התרבותי, חיות הבר הימיים והן הארציים ליופיו המרהיב של המדינה היל.
טיולים בסרי לנקה הוא מספק בשל העובדה כי נסיעה סרי לנקה חבילות נופש אל נקודות עניין נמצא למרחקים קצרים. יופיו של האי עדן עוד יותר משופר, מועשר על ידי הכנסת אורחים חמה הקסם של אנשיה.
סרי לנקה היא אי הממוקת באוקיינוס ההודי, בבסיס של היבשת משנה ההודי, 880 ק מ מצפון לקו המשווה. סרי לנקה יש אקלים טרופי נעימים. הטמפרטורה הממוצעת של סרי לנקה נמוכה אדמות נע בין 25-30 מעלות צלסיוס. זו מדינה רב דתית, רב-אתנית עם תרבות מגוונת ועשירה עם אוכלוסיה של 19 מיליון. אנגלית מדוברת באופן נרחב, נלמדת כשפה משנית חובה בבית הספר.
תוצר לנפש של סרילנקה נמצא כיום ארה ב $ 900 – הגבוה ביותר בדרום אסיה, שיעור האוריינות הוא 92% – הגבוה ביותר בדרום אסיה, השני הגבוה ביותר באסיה. על-פי הכלכלית מודיעין יחידה (EIU) תחזית 1998, הסביבה העסקית של סרילנקה ה-11 באזור, ו 42 מדורגת בעולם במקום, לפני הודו, סין, אינדונזיה, וייטנאם, פקיסטן.
האי של סרילנקה נמצא באוקיינוס ההודי, דרום-מערב מפרץ בנגל, דרומית מזרחית הים הערבי. זה מופרדת מן היבשת ההודית על ידי את מפרץ מאנאר את מצר פלק. על פי המיתולוגיה ההינדית, גשר קרקע היבשת ההודית, המכונה הגשר של ראמה, נבנתה במשך הזמן של ראמה על ידי הארכיטקט סרי לנקה חבילות נופשנלה. המכונה לעתים קרובות אדם של גשר, זה עכשיו מסתכם רק שרשרת של להקות גיר שנותרו מעל פני הים. לפי רשומות מקדש, קוזוויי טבעי זה הושלמה בעבר, אך נפרצה ע י סופה (כנראה ציקלון) בשנת 1480. הרבה תיירים עושים גם קפיצה לאיים מלדיביים שנמצאים מאוד קרוב לסרי לנקה.
הרוחב מצר פלק הוא קטן מספיק עבור בחופה של סרי לנקה תהיה גלויה מן הנקודה הרחוקה ביותר ליד העיירה ההודית של ראמסוואראם. האי בצורת אגס מורכב בעיקר שטוח כדי-גלגול שפלת החוף, עם ההרים בעליה רק בחלק הדרום-מרכזי. עם אלה נמנים סרי Pada, את סרי לנקה חבילות נופש הנקודה הגבוהה ביותר (הידוע גם בשם הר פדרו), 2,524 מטר (8,281 רגל). את גאנגה מהוולי (מהוולי ריבר), נהרות גדולים אחרים מספקים מים מתוקים.
על אי קטן, סרי לנקה יש כינויים רבים: סרי לנקה חבילות נופש, ציילון, דמעה של הודו, זוהרת האי, האי של דהארמה, הפנינה של המזרח. אוסף ססגוני זה מגלה עושרו, יופי, מעוצמת החיבה שהוא מעורר למבקרים בו. הדבר חוף אולי קלישאה, אבל לא מתגעגע אליהם. ואז לגשת אל הגבעות כדי להירגע בינות מטעי תה וערים עתיקות.
האי מלאה וגדושה ציפור החיים, וכן אפילו פיל מפעם לפעם או נמר. ובנוסף לכול, האנשים ידידותיים, שהאוכל טעים, עלויות נמוכות.
במהלך השנים האחרונות, כאשר בני אדם ידועים היו קיימים בחלקים שונים של הודו, סרי לנקה היה מחובר היבשת משנה בהזדמנויות רבות. עלייתו ונפילתו של פני הים (עקב תנודות קרים/חמים באקלים העולמי) קבעה את של חיבורים אלה.