4 ימים טיול בדרום סרי לנקה

4 ימים טיול בדרום סרי לנקהמהכניסה אנו מתבוננים בתשומת דרום סרי לנקה הלב של המארח המעניק לנו אווירה טיול לסרי לנקה רומנטית: פרחים באגרטל, פמוטים עם נר וניחוח טאנגלה – Tangalle, ריחני בחדר. החוף רחב, נקי ויש לו חול דק, אבל אין צדפות. הליכה על החוף ראינו סביב אתרי נופש נטושים רבים. לאחר הצונאמי של 2004, לא היה יותר אומץ וכלכלה כדי לשים אותם על רגליהם. המחיר ששולם על ידי סרי לנקה: 30000 חיים אבודים. ו גן נסחף על ידי הצונאמי, העדות היא שרידי בקתה שממנה רק מיטת הבטון נשאר. שאר הבונגלוס שוחזרו מאוחר יותר.

עם זאת, הפנסיה שבה אנו יושבים לא יכול להתגאות כי טיול לסרי לנקה הוא ניחן כפי שצריך, למשל אין מספיק טרקליני החוף. ישנם שישה תיירים ויש ארבע משיזוף שמהן פגומה, שתי רגליים חסרות. , זה הסוף שפתרנו. שמנו שני אגוזי קוקוס גדולים במקום זאת, חדר האמבטיה מפעיל את כל האביזרים בניגוד למסורת עד כה. למעשה, השירותים הכי. טובים שפגשנו אי פעם רעיון מקורי, היית נשאר. בשירותים ולא בחדר תחזוקת אתר הנופש דורשת את העבודה של סיזיפוס, משום שהג, הלחות והטבע דורשים את זכויותיהם. כל יום מנקים את הסמטאות והמרחב הירוק של גן העלים או הפרחים היבשים הנופלים מהעצים. הפנסיון נגיש ע י 6-7 עובדים העוסקים בניקיון, הגשה ומטבח. מנואלה, אחרי 20 שנים של סרי לנקה, עדיין לא יודע את השפה כך העסק עושה אותם , בחור צעיר שמנהל את אתר הנופש. יש 5 כלבים שמנים אחרים ו 3 חתולים,  של הבעלים, אלה כל היום הם נשארים בג ובערב לחזור לאוכל.

למרות שתחילה לא ממש הבנתי דרום סרי לנקה את העסקה עם כל הכלבים האלה, לאורך הדרך ראיתי שהם חשובים. קודם כל, כל בונגלו מוקצה לכלב, הוא ישן על המרפסת ושומר אותו עם פולשים. הבונגלו שלנו מbonificat עם חתול מtarcata שישן ממש בחצר הפנימית של הבונגלו שלנו.
הימים שבילינו ב Surya גארדן הם טיפול גוף ונפש. ! זה כל כך שקט שאנחנו לא מאמינים אתר הנופש הממוקם ב189 ק מ על כביש Tangalle מבודד מהכפר . סביב יש רכוש אחר עם בתים להשכרה או בתים quest, רבים מהם ננטש לאחר הצונאמי. תיירים יוצאים מהגנים שלהם ועושים הליכות על החוף, הכל שקט ושליו. מצאנו כי ב-ק מ 193 הוא מתקן הלינה היקר ביותר-1750 USD ללילה, אבל אנחנו לא יודעים מה הם יכולים להציע במחיר זה. באופן כללי, בזמן שהייתי בסרי לנקה ירד גשם כל יום. כאן בTangale כאשר השמש נושבת החום הוא , הוא מלווה בלחות ואף אחד לא יושב בשמש על החוף. יש לנו לרשותנו גן כי מלבד הסביבה האקזוטית כי הוא מובטח בתנועה שלו יש ציפורים ובעלי חיים טרופיים שאנו עוקבים עם סקרנות ילדותית.
תגובה